Close
PORADY

Udzielam porad psychologicznych i dietetycznych osobom chcącym prowadzić zdrowy tryb życia.


GOTOWANIE

Uczę jak gotować posiłki dostosowane do danej jednostki chorobowej pacjenta. 

ZAKUPY

Uczę robić zakupy. Uczę robić zakupy, gdzie kupować, jak i ile, żeby rozsądnie gospodarować budżetem i nie marnować jedzenia.

POSIŁKI

Uczę gotować tanio i ekonomicznie. Przygotowywać, porcjować i przechowywać jedzenie tak, by nowy sposób gotowania nie zrujnował budżetu domowego.

WYBÓR

Uczę wybierać mądrze produkty żywnościowe, czytać etykiety i rozpoznawać triki marketingowe producentów żywności czy suplementów diety.

WARSZTATY

Edukuję indywidualnie i grupowo na WARSZTATACH.

UNIKALNA OFERTA – COACHING KULINARNY

Twoja kuchnia – Twój azyl. Znasz ją najlepiej, wiesz, co masz i gdzie to leży. Jesteś u siebie, więc czujesz się bezpiecznie. Zgadzam się z Tobą, dlatego przyjadę do Ciebie i będę Twoim coachem w kuchni.

PRZYJADĘ DO CIEBIE I BĘDZIEMY SIĘ UCZYĆ W TWOJEJ KUCHNI

Zaproś mnie do siebie, pozwól, bym towarzyszyła Ci w Twoim naturalnym środowisku, a lepiej poznam Ciebie, Twoją rodzinę i Wasze nawyki żywieniowe. Wybierz się zemną na zakupy tam, gdzie zwykle je robisz.


POKAŻ MI SWOJĄ LODÓWKĘ, A POWIEM CI KIM JESTEŚ!

Podpowiem Ci, co możesz zmienić, żebyście zdrowiej jedli i lepiej się czuli. Pokażę sztuczki,które warto stosować w codziennym gotowaniu, podpowiem, co warto kupować, a co i jak lepiej jest robić samodzielnie. 

Będzie zabawnie i ciekawie, a uzyskane porady łatwiej wdrożysz w życie, ponieważ… jesteś u siebie!

Jako specjalista psychodietetyki oferuję coś więcej niż plan żywieniowy czy kalendarz treningów. Oferuję Ci podejście holistyczne. Wierzę, że sukces można osiągnąć tylko dbając o trzy elementy: psychikę, odżywianie i aktywność fizyczną. Uda się, jeśli zadbasz o wszystkie te sfery. Praca nad psychologicznymi mechanizmami odpowiedzialnymi za skuteczną i trwałą redukcję masy ciała stanowi klucz do sukcesu osób odchudzających się. Psychodietetyka to dziedzina, która stawia na współpracę wielu specjalistów po to, by nie zaniedbać żadnego elementu procesu odchudzania. Nadwaga i otyłość, to nie kwestia estetyki wyglądu czy norm kulturowych, ale zdrowia. Otyłość jest chorobą, a już nadwaga zwiększa ryzyko wystąpienia wielu chorób dietozależnych. Z pandemią otyłości w świecie zachodnim XXI wieku walczą specjaliści wielu dziedzin: Psycholog, psychoterapeuta, lekarz psychiatra i specjaliści medycyny konwencjonalnej: internista, gastroenterolog, kardiolog, pediatra, ginekolog, onkolog, dietetyk i doradca żywieniowy oraz fizjoterapeuta, trener, instruktor fitness lub nauczyciel jogi łączą siły, by pomóc współczesnemu człowiekowi rozwiązać problem otyłości.