Close
PORADY

Udzielam porad psychologicznych i dietetycznych osobom chcącym prowadzić zdrowy tryb życia.


GOTOWANIE

Uczę jak gotować posiłki dostosowane do danej jednostki chorobowej pacjenta. 

ZAKUPY

Uczę robić zakupy. Uczę robić zakupy, gdzie kupować, jak i ile, żeby rozsądnie gospodarować budżetem i nie marnować jedzenia.

POSIŁKI

Uczę gotować tanio i ekonomicznie. Przygotowywać, porcjować i przechowywać jedzenie tak, by nowy sposób gotowania nie zrujnował budżetu domowego.

WYBÓR

Uczę wybierać mądrze produkty żywnościowe, czytać etykiety i rozpoznawać triki marketingowe producentów żywności czy suplementów diety.

WARSZTATY

Edukuję indywidualnie i grupowo na WARSZTATACH.

UNIKALNA OFERTA – COACHING KULINARNY

Twoja kuchnia – Twój azyl. Znasz ją najlepiej, wiesz, co masz i gdzie to leży. Jesteś u siebie, więc czujesz się bezpiecznie. Zgadzam się z Tobą, dlatego przyjadę do Ciebie i będę Twoim coachem w kuchni.

PRZYJADĘ DO CIEBIE I BĘDZIEMY SIĘ UCZYĆ W TWOJEJ KUCHNI

Zaproś mnie do siebie, pozwól, bym towarzyszyła Ci w Twoim naturalnym środowisku, a lepiej poznam Ciebie, Twoją rodzinę i Wasze nawyki żywieniowe. Wybierz się zemną na zakupy tam, gdzie zwykle je robisz.


POKAŻ MI SWOJĄ LODÓWKĘ, A POWIEM CI KIM JESTEŚ!

Podpowiem Ci, co możesz zmienić, żebyście zdrowiej jedli i lepiej się czuli. Pokażę sztuczki,które warto stosować w codziennym gotowaniu, podpowiem, co warto kupować, a co i jak lepiej jest robić samodzielnie. 

Będzie zabawnie i ciekawie, a uzyskane porady łatwiej wdrożysz w życie, ponieważ… jesteś u siebie!

Jako specjalista psychodietetyki oferuję coś więcej niż plan żywieniowy czy kalendarz treningów. Oferuję Ci podejście holistyczne. Wierzę, że sukces można osiągnąć tylko dbając o trzy elementy: psychikę, odżywianie i aktywność fizyczną. Uda się, jeśli zadbasz o wszystkie te sfery. Praca nad psychologicznymi mechanizmami odpowiedzialnymi za skuteczną i trwałą redukcję masy ciała stanowi klucz do sukcesu osób odchudzających się. Psychodietetyka to dziedzina, która stawia na współpracę wielu specjalistów po to, by nie zaniedbać żadnego elementu procesu odchudzania. Nadwaga i otyłość, to nie kwestia estetyki wyglądu czy norm kulturowych, ale zdrowia. Otyłość jest chorobą, a już nadwaga zwiększa ryzyko wystąpienia wielu chorób dietozależnych. Z pandemią otyłości w świecie zachodnim XXI wieku walczą specjaliści wielu dziedzin: Psycholog, psychoterapeuta, lekarz psychiatra i specjaliści medycyny konwencjonalnej: internista, gastroenterolog, kardiolog, pediatra, ginekolog, onkolog, dietetyk i doradca żywieniowy oraz fizjoterapeuta, trener, instruktor fitness lub nauczyciel jogi łączą siły, by pomóc współczesnemu człowiekowi rozwiązać problem otyłości.

ZAMÓW NEWSLETTER

Zgadzam się na wysyłkę newslettera (możesz anulować subskrypcję)

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl