Close

Jeśli chcesz schudnąć szybko, łatwo i skutecznie, nie obiecam Ci tego.
Jeśli chcesz schudnąć szybko i skutecznie, nie będzie to trwałe.
Jeśli chcesz schudnąć skutecznie i trwale, nie będzie to łatwe.

WIERZĘ, ŻE MOŻNA SCHUDNĄĆ SKUTECZNIE I TRWALE.

Doświadczyłam takiej zmiany w sobie samej. Widziałam przemiany osób, z którymi współpracowałam. Ale nie daj się oszukać reklamom, że można to zrobić w sposób szybki, łatwy i skuteczny. Prawdziwa skuteczność, to nie tylko utracone kilogramy, ale również brak efektu jo-jo w perspektywie najbliższych pięciu lat. Aby osiągnąć taki efekt potrzeba czasu i wysiłku.

JESTEM PO TO, BY CI W TYM POMÓC

Jako specjalista psychodietetyki oferuję coś więcej niż plan żywieniowy czy kalendarz treningów. Oferuję Ci podejście holistyczne.

Wierzę, że sukces można osiągnąć tylko dbając o trzy elementy: psychikę, odżywianie i aktywność fizyczną.

Uda się, jeśli zadbasz o wszystkie te sfery.

Praca nad psychologicznymi mechanizmami odpowiedzialnymi za skuteczną i trwałą redukcję masy ciała stanowi klucz do sukcesu osób odchudzających się.

Psychodietetyka to dziedzina, która stawia na współpracę wielu specjalistów po to, by nie zaniedbać żadnego elementu procesu odchudzania.

Nadwaga i otyłość, to nie kwestia estetyki wyglądu czy norm kulturowych, ale zdrowia. Otyłość jest chorobą, a już nadwaga zwiększa ryzyko wystąpienia wielu chorób dietozależnych.

Z pandemią otyłości w świecie zachodnim XXI wieku walczą specjaliści wielu dziedzin: Psycholog, psychoterapeuta, lekarz psychiatra i specjaliści medycyny konwencjonalnej: internista, gastroenterolog, kardiolog, pediatra, ginekolog, onkolog, dietetyk i doradca żywieniowy oraz fizjoterapeuta, trener, instruktor fitness lub nauczyciel jogi łączą siły, by pomóc współczesnemu człowiekowi rozwiązać problem otyłości.

SPRAWDŹ BMI, JEŚLI CHCESZ SIĘ ODCHUDZAĆ

BMI – wskaźnik określający stosunek wagi do wzrostu, wyrażony w kilogramach na wzrost w metrach podniesiony do kwadratu.

NIEDOWAGA

O niedowadze mówimy przy BMI poniżej 18,5. Nie powinnaś/ nie powinieneś się odchudzać. BMI <16 to stan zagrażający życiu.

NADWAGA

Jeśli Twoje BMI mieści się w zakresie 25-29,90, to masz nadwagę. Warto pomyśleć o odchudzaniu. Zmień nawyki żywieniowe i zwiększ ilość aktywności fizycznej.

OTYŁOŚĆ

BMI powyżej 30 to stan chorobowy – otyłość, która zagraża Twojemu zdrowiu i życiu. Odchudzanie jest konieczne i warto zacząć je już dziś.

WSPÓŁPRACA

Jeśli jesteś specjalistą jednej z powyższych dziedzin i jesteś zainteresowany współpracą ze mną kliknij tutaj.

Specjalista psychodietetyki posiada wiedzę z wielu dziedzin i w swej praktyce łączy ją, by stworzyć optymalny plan pomocy pacjentowi.

Człowiek to PSYCHIKA (myśli, emocje, uczucia) i CIAŁO (odżywianie, ruch). 

Odchudzanie zaczyna się w głowie, a dbałość wyłącznie o ciało, daje efekty tylko na krótką metę.

UWAGA! Nie układam jadłospisów, ale współpracuję z dietetykiem, który zaproponuje optymalny dla Ciebie sposób odżywiania.